Clubrecords A.V. Oss '78 - outdoor

Op deze pagina vindt U een overzicht van de alle outdoor clubrecords binnen de vereniging. Kies hieronder een categorie om snel naar de records te gaan.

Last update: 08-september-2017

 
Mannen
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mJack Wasser10.9 sec1988
110m hordenJack Wasser15.6 sec1987
150mJimmy Schulten17.3 sec8-5-1992Uden De Keien
200mJack Wasser22.0 sec1988
300mJimmy Schulten36.1 sec8-5-1992Uden De Keien
400mRobert Spoek49.2 sec1994
400m hordenRuud Scholte58.0 sec1985
600mPieter Mans1.29,7 min2001
800mRobert Spoek1.50,21 min1995
1000mRobert Spoek2.29,2 min1992
1500mJimmy Schulten3.54,08 min1995
1 Engelse mijl (1609m)Robert Spoek4.18,00 min1993
2000mCamiel Verhamme5.32,2 min1966
3000mPieter Mans8.35,67 min2001
3000m steepleTheophiel Verhamme9.39,2 min1970
2 Engelse mijlenWilly v. Zeeland9.22,0 min1955
5000mNico v. Lent14.51,8 min1989
10.000 mNico v. Lent31.01,3 min1988
15 kmNico v. Lent47.32,0 min1989
10 Engelse mijlenNico v. Lent50.56,0 min1988
1 uurloopSjaak Janssen18.362 km1988
6 uurloopEdwin v.d Loop83.569 km7-3-1999Stein
20 kmSjaak Janssen1.03.54 uur1986
Halve marathonSjaak Janssen1.07.30 uur1988
25 kmChris v. Summeren1.22.58 uur1984
30 kmNico v. Lent1.44.46 uur1984
MarathonWim v. Gemert2.25.32 uur1988
100 kmEdwin v.d Loop7.47.52 uur18-4-2003Moskou
100 Engelse mijlenHarrie v. Dijk17.54.41 uur1982
VerspringenRuud Scholte6.67 m1986
DriesprongAlbert Loeffen13.38 m1968
HoogspringenHerman Visser1.90 m1985
PolsstokhoogspringenFreddie Boon3.35 m1987
Kogelstoten 7,25 kgPaul v. Ballegooi11.12 m1989
Discuswerpen 2 kgPaul v. Ballegooi33.72 m1992
Speerwerpen 800 grRoar Strooper62.84 m1989
TienkampRuud Scholte5431 pnt1985
4 x 100m estafetteJack Wasser
Jimmy Schulten
Sjors v. Vliet
Roar Strooper
42.2 sec1990
4 x 200m estafetteRob Wattenberg
Robert Meurs
Rob Vermeulen
Herman Visser
1.38,6 min1-6-1984
4 x 400m estafetteCoen v.d Tas
Ralph Disseldorp
Christian Loeffen
Jimmy Schulten
3.41,01 min1-6-1989
4 x 800m estafetteTheophiel Verhamme
Harrie Janssen
Cor Boeijen
Frits v.d Burgt
8.24,1 min1-6-1988
4 x 1500m estafetteGerard v. Bergen
Frans Ruijs
Jan Borgers
Toine v. Erp
16.56,5 min1983
4 x 15 km estafetteNico v. Lent
Chris v. Summeren
Wim v. Gemert
Sjaak Janssen
3.16,22 uur1988
Zweedse estafette/400m-300m-200m-100mJimmy Schulten
Ralph v. Disseldorp
Robert Spoek
Ramon Arentsen
2.06,8 min20-4-1992
Olympische estafetteTheo v.d Rakt
Harrie Janssen
Albert Loeffen
Frits v.d Burgt
3.43,6 min1968
Terug naar boven
 
Mannen Masters 40 - 44 jaar
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
80mWilbert Ulijn11.02 sec6-4-2015Vught PH
100mPatrick Molenaar12.71 sec26-4-2013Etten-Leur ARV Achilles
110m hordenGuus Reijs22.0 sec1983
150mJimmy Schulten19.81 sec9-4-2012Helmomd HAC
200mEvert v. Kaam25.6 sec2001
300mJimmy Schulten43.14 sec9-4-2012Helmond HAC
400mJimmy Schulte57.74 sec18-5-2012wageningen
600mJimmy Schulten1.34,9 min13-4-2012Nijmegen Brakkenstein
800mFrits v.d Burgt2.08,3 min1985
1000mCor Boeijen2.52,1 min1987
1500mFrits v.d Burgt4.17,3 min1985
2000mCor Boeijen6.13,0 min1987
3000mNico v. Lent9.05,8 min24-5-1995Oss AVOSS'78
5000mCor Zegers15.49,1 min1989
10 kmGerrit Janssen33.09,1 min1985
15 kmWim v. Gemert48.08 min1994
1 Engelse mijl (1609m)Jimmy Schulten5.13,55 min1-9-2012Soest
2 Engelse mijlenJimmy Schulten11.52,79 min9-4-2012Helmond HAC
10 Engelse mijlenTies Damen53.44 min1984
1 uurloopWim v. Gemert18.150 km1994
20 kmTies Damen1.07.47 uur1984
Halve marathonWim v. Gemert1.09.42 uur1994
25 kmHarrie Timmers1.26.18 uur1983
30 kmHarrie Timmers1.47.22 uur1983
MarathonHarrie Timmers2.33.50 uur1982
60 kmHarrie Timmers4.00.29 uur1983
VerspringenPeter Spijker5.41 m1984
DriesprongGuus Reijs10.88 m1985
HoogspringenGuus Reijs1.65 m1985
Kogelstoten 7,26 kgGuus Reijs10.08 m1987
Discuswerpen 2 kgGuus Reijs28.14 m1985
Speerwerpen 800 grPeter Spijker51.54 m1982
VijfkampFrits v.d. Burgt1794 pnt1987
Olympische estafette (800m-400m-200m-200m)Jimmy Schulten
Wilbert Ulijn
Rene Brands
Jurgen v. Linder
4.22,20 min27-6-2012Eindhoven AV
Zweedse estafette/400m-300m-200m-100mNamen niet bekend2.23,3 min1987
4x 100 meterPatrick Molenaar
Wilbert Ulijn
Jimmy Schulten
Jurgen v. Linder
49.97 sec28-9-2013Amstelveen
4x 400 meterWilbert Ulijn
Jurgen v. Linder
Richard Uijlen
Jimmy Schulten
4.17,71 min28-9-2013Amstelveen
4x 15 km estafetteTies Damen
Loet Beerthuijzen
Frits v.d Burgt
Harrie Timmers
3.27.04 uur1984
Terug naar boven
 
Mannen Masters 45 - 49 jaar
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
80mWilbert Ulijn 11.22 sec17-4-2017Vught PH
100mWilbert Ulijn13.26 sec17-4-2017Vught PH
150mWilbert Ulijn20.02 sec17-4-2017Vught PH
200mWilbert Ulijn27.11 sec17-5-2017Uden De Keien
300mWilbert Ulijn45.38 sec11-8-2017Utrecht Track meeting
400mWilbert Ulijn1.01,60 min13-6-2017Best Generaal Michaelis
800mWilbert Ulijn2.26,59 min23-6-2017Utrecht Hellas
1000mWilbert Ulijn3.14,52 min26-8-2017Gemert GAC
Kogel 7,26 kgWilbert Ulijn6.57 m8-4-2017Dongen AV
Discuswerpen 2 kgWilbert Ulijn15.29 m8-4-2017Dongen AV
SpeerWilbert Ulijn12.33 m2-5-2017Eindhoven AV
Terug naar boven
 
Mannen Masters 50 - 54 jaar
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mRuud Scholte13.87 sec22-7-2016Wageningen Pallas '67
110m hordenGerrit v. Dinther24.0 sec1988
200mRuud Scholte28.09 sec22-7-2016Wageningen Pallas '67
400mHenri Heijmans1.04,09 min12-5-2017Utrecht AV Phoenix
800mHenri Heijmans2.18,47 min11-6-2017Gouda AV Gouda
1000mHenri Heijmans2.59,82 min1-9-2017Utrecht Track meeting
1500mHenri Heijmans4.4645 min23-6-2017Utrecht Track meeting
3000mWim v. Gemert9.51,10 min2003
5000mWim v. Gemert16.51,10 min2003
10 kmHenri Heijmans36.52,0 min20-3-2016Drunen DAK Atletiek
15 kmTini Damen52.33,0 min1991
20 kmTini Damen1.10.46 uur1992
25 kmTini Damen1.35.29 uur1991
30 kmTini Damen1.53.21 uur1991
10 Engelse mijlenTini Damen57.20 min1992
1 uurloopLoet Beerthuijzen16.434 km1989
Halve MarathonTini Damen1.15.43 uur1991
MarathonWim van Gemert2.38.40 uur2003
VerspringenBart de Ruijter4.12 m1989
DriesprongGerrit v. Dinther7.95 m1988
HoogspringenGerrit v. Dinther1.30 m1988
Discuswerpen 1,5 kgGerrit v. Dinther19.88 m1988
Kogelstoten 6 kgGerrit v. Dinther7.44 m1988
Terug naar boven
 
Mannen Masters 55 - 59 jaar
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100 mRonald Beetz14.76 sec28-5-2005Oss AVOSS'78
3000 mRonald Beetz11.29,0 min22-9-2004Oss AVOSS'78
5000 mRonald Beetz19.39,25 min9-9-2005Oss AVOSS'78
Terug naar boven
 
Mannen Masters 60 - 64 jaar
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
800 mRonald Beetz2.34,3 min23-9-2008Oss AVOSS'78
1500 mRonald Beetz5.33,58 min7-9-2013 Den bosch
3000 mRonald Beetz12.20,5 min27-9-2012Oss AVOSS'78
5000 mRonald Beetz20.57,0 min25-9-2008Oss AVOSS'78
10 Engelse mijlHenk Molenhuis1.03,08 uur6-9-2015Tilburg Tilburg ten miles
Halve marathonHenk Molenhuis1,23,45 uur12-6-2016Maasdijk maasdijkmarathon
Speerwerpen 600 grPeter Spijker36.44m13-6-2009 Oosterhout
Terug naar boven
 
Mannen Masters 65 - 69 jaar
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100 mRonald Beetz14.8 sec6-10-2013Oss AVOSS'78
800 mRonald Beetz2.37,6 min24-9-2013Oss AVOSS'78
3000 mRonald Beetz12.11,2 min26-9-2013Oss AVOSS'78
5000 mRonald Beetz24.24,9 min6-10-2016Oss AVOSS'78
Speerwerpen 600 grPeter Spijker36.44 m13-6-2009Oosterhout
Terug naar boven
 
Jongens Pupillen C
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
40 mWik van Rijn6.9 sec2006
Gijs v. Linder17-6-2012Oss AVOSS'78
600 mLucas Jansen2:07.0 min2-10-2011
4 minutenYannick Schellekens1000 m9-6-2012Uden De Keien
Thomas v. Orsouw24-8-2013Den Bosch OSS VOLO
40 m horden (30 cm)Gijs v. Linder7.62 sec9-6-2012Uden De Keien
VerspringenWik van Rijn3.45 m2006
HoogspringenHugo van de Wetering1.10 m2006
HurkhoogJurre van Hout0.70 m18-6-2016Oss AVOSS'78
Leonard Oti18-6-2016Oss AVOSS'78
BalwerpenWik van Rijn28.62 m2006
VortexGijs v. Linder21.5 m12-5-2012Oss AVOSS'78
Terug naar boven
 
Jongens Pupillen B
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
40 mGijs v. Linder6.47 sec15-6-2013Boxtel AV Marvel
600 mLucas Jansen2:07.0 min2-10-2011
1000 mLucas Jansen3:36.60 min28-5-2012
4 minutenLucas Jansen1050 m12-5-2012Oss AVOSS'78
Yannick Schellekens18-5-2013Gemert GAC
40 m horden (30 cm)Wytse Dericks7.3 sec18-6-2016Oss AVOSS'78
VerspringenAxel Zoons4.01 m2010
HoogspringenNick Verbaarschot1.34 m2005
HurkhoogSieb Stiemer1.00 m17-9-2016Best Generaal Michaelis
KogelPaul Ruijs7.76 m1985
BalwerpenWik van Rijn35.51 m2007
VortexSieb Stiemer37.50 m17-9-2016Best Generaal Michaelis
4 x 40m estafetteLuuk Groenewegen29.7 sec2-10-2016Oss AVOSS'78
Ivar van Doorn
Sieb Stiemer
Wytse Dericks
Terug naar boven
 
Jongens Pupillen A
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
60 mBram Peters8.7 sec10-5-2002
600 mChristian Loeffen1:53.0 min1982
1000 mBram Peters3:14.7 min2003
60 m horden (40 cm)Thomas van Orsouw10.5 sec18-6-2016Oss AVOSS'78
6 minutenLucas Jansen1525 m24-8-2013Den Bosch OSS VOLO
VerspringenGuido Jacobs4.60 m1986
HoogspringenPeter Reijs1.45 m1986
Hugo van de Wetering
PolstokverThomas van Orsouw4.15 m18-6-2016Oss AVOSS'78
KogelstotenRoar Strooper10.69 m1982
BalwerpenRamon Jansen40.12 m1987
VortexLucas Witlox30 m24-8-2013Den Bosch OSS VOLO
Wouter Witlox18-6-2016Oss AVOSS'78
Terug naar boven
 
Jongens D
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
80mDennis Detering9.9 sec1994
80m hordenGuido Jacobs12.5 sec1988
600mBram Peters1.38,5 min2005
1000mBram Peters2.57,6 min2005
1000m hindernisChristian Loeffen3.23,8 min1984
VerspringenDennis Detering5.42 m1994
HoogspringenRamon Janssen1.60 m1989
Kogelstoten 3 kgRoar Strooper13.28 m1984
Discuswerpen 1 kgRoar Strooper34.10 m1984
Speerwerpen 400 grGuido Jacobs37.90 m1988
BalwerpenGuido Jacobs37.00 m1987
VierkampGuido Jacobs2107 pnt1988
ZevenkampBram Peters4.213 pnt2005
4 x 80m estafetteBram Peters
Bram Ploegmakers
Kasper Sprado
Roy v. Schendel
42.28 sec2005
Terug naar boven
 
Jongens C
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mBram Peters11.80 sec30-9-2006Emmeloord
100m hordenHidde Leenders14.93 sec6-4-2015Vught PH
150 mHidde Leenders18.38 sec8-5-2015Breda AV Spint
200mDennis Detering25.4 sec1995
300m hordenHidde Leenders42.55 sec14-5-2015Vught PH
400mDennis Detering54.0 sec1995
600mBrent Cuijpers1.29,85 min21-4-2014Vught PH
800mDennis Detering2.00,4 min1996
1000mBram Peters2.45,15 min1-10-2006Emmeloord
1000m hindernisChristian Loeffen3.17,5 min1986
1500mJoep Tigchelaar4.22,4 min1996
1500m hindernisOscar Wattenberg5.21,0 min1985
3000mGerwin v.d Hurk10.04,1 min2001
5000mGerwin v.d Hurk17.54,0 min2001
HoogspringenGerald v.d Hurk1.80 m1982
PolsstokhoogspringenOscar Wattenberg3.00 m1985
VerspringenHent v. Schoten5.82 m25-5-2013Someren De Potacker
DriesprongRoar Strooper11.58 m1986
Kogelstoten 4 kgRoar Strooper14.25 m1986
Discuswerpen 1 kgRoar Strooper45.74 m1986
Speerwerpen 600 grRemco Groen47.75 m21-10-2007Den Bosch OSS VOLO
AchtkampBram Peters5411 pnt19-8-2006Woerden
NegenkampRoar Strooper5476 pnt1986
4 x 100m estafetteAVOSS '7848.70 sec17-6-2006Gemert GAC
Terug naar boven
 
Jongens B
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mRene v. Rijswijk11.19 sec1986
110m hordenRobert v. Manen15.9 sec1986
150 mHent v. Schoten17.95 sec19-6-2014Drunen DAK Atletiek
200mRene v. Rijswijk22.4 sec1986
300m hordenBas Visserman37.28 sec20-7-2007Utrecht
400mHidde Leenders51.53 sec2-7-2017Vught PH
400m hordenHidde Leenders1.02,97 min1-5-2016Drunen DAK Atletiek
600mHidde Leenders1.25,60 min17-4-2017Vught PH
800mDaniel Peters1.57,18 min1996
1000mChristian Loeffen2.44,0 min1988
1500mJoep Tigchelaar4.14,3 min1997
1500m hindernisRobert Spoek5.25,2 min1986
2000m hindernisBas Zegers7.56,3 min1989
3000mGerwin v.d Hurk8.59,14 min2003
5000mGerwin v.d Hurk15.52,6 min2003
10 kmLuuk v. Zuijlen36.57,2 min1990
HoogspringenGerald v.d Hurk1.85 m1984
PolsstokhoogspringenOscar Wattenberg3.60 m1987
VerspringenHent v. Schoten6.22 m24-4-2015Wychen AV Wychen
DriesprongCoen v.d Tas12.15 m1987
Kogelstoten 5 kgRoar Strooper15.63 m1988
Discuswerpen 1,5 kgRoar Strooper41.90 m1988
Speerwerpen 700 grRoar Strooper62.38 m1988
WerpdriekampRoar Strooper2336 pnt1988
NegenkampRoar Strooper5538 pnt1988
TienkampHent v. Schoten5119 pnt5-7-2014Best AVGM
4 x 100m estafetteNamen niet bekend.45.4 sec1987
4 x 800m estafetteRalph Windmuller
Rob Meggelaars
Jimmy Schulten
Christian Loeffen
9.22,3 min1987
Zweedse estafette/400m-300m-200m-100mCoen v.d Tas
Robert v. Maanen
Rens v. Rijswijk
Paul v.d Steen
2.19,0 min1986
Terug naar boven
 
Jongens A
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mRene v. Rijswijk11.1 sec1987
110m hordenRobert v. Maanen16.0 sec1987
150mRalph v. Disseldorp17.5 sec8-5-1992Uden De Keien
200mRene v. Rijswijk22.4 sec1-6-1988
300mRene v. Rijswijk36.7 sec1987
400mBas Visserman50.59 sec2-6-2010Wageningen
400m hordenCoen v.d Tas57.65 sec1989
600mDaniel Peters1.28,7 min1-6-1995
800mDaniel Peters1.57,18 min1-6-1996
1000mJimmy Schulten2.38,9 min1989
1500mRoderick v.d Wardt4.05,1 min1984
1500m hindernisRichard v.d Valk5.04,7 min1986
1 Engelse mijl (1609m)Jimmy Schulten4.38,3 min1989
2000m hindernisRichard v.d Valk6.49,2 min1984
3000mRoderick v.d Wardt8.42,4 min1985
5000mRoderick v.d Wardt15.58,0 min1986
10 kmChristian Loeffen35.17,1 min1989
1 uurloopChristian Loeffen16.550 km1990
HoogspringenHerman Visser1.95 m1985
PolsstokhoogspringenHerman Visser3.60 m1-6-1985
Oscar Wattenberg3.60 m1-6-1987
VerspringenHent v. Schoten6.50 m16-7-2016Oss AVOSS'78
DriesprongHent v. Schoten13.71 m23-6-2016Drunen DAK
Kogelstoten 1,75 kgRoar Strooper14.39 m1989
KogelslingerenRen‚ Heurkens25.28 m1983
Discuswerpen 1,75 kgRoar Strooper38.06 m1990
Speerwerpen 800 grRoar Strooper64.82 m1990
TienkampRoar Strooper5753 pnt1990
4 x 100m estafetteRob Wattenberg
Frank Brocks
Herman Visser
Rens v. Rijswijk
45.0 sec1985
4 x 200m estafetteRob Wattenberg
Robert Meurs
Rob Vermeulen
Herman Visser
1.38,6 min1984
4 x 400m estafetteCoen v.d Tas
Ralph Disseldorp
Christian Loeffen
Jimmy Schulten
3.41,01 min1989
4 x 800m estafetteRob Wattenberg
Rudie Vermeulen
Gerald v.d Hurk
Jeroen Peters
8.32,1 min1984
Zweedse estafette/400m-300m-200m-100mCoen v.d Tas
Robert v. Maanen
Rene v. Rijswijk
Paul v.d Steen
2.19,0 min1-jun-86
Terug naar boven
 
Dames
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mKarin Verploeg12.0 sec1-6-1988
100m hordenIngrid Vermeeren16.3 sec1987
200mKarin Verploeg24.98 sec1-6-1988
300mIngrid Vermeeren46.7 sec1987
400mMonique Timmermans57.4 sec1988
400m hordenNina Franke1.09,25 min16-5-2016Tilburg T Meeting
800mMonique Timmermans2.10,30 min1990
1000mLysanne Wilkens2.55,17 min30-7-2010Utrecht
1500mMonique Timmermans4.29,6 min1990
3000mMonique Timmermans10.14,8 min1988
5000mEsther Albers18.07,81 min30-5-2012Wageningen
10 kmNienke v. Zoggel38.17 min11-10-2015Eindhoven AV Eindhoven
15 kmHetty v. Ernich1.03.41 uur1983
1 uurloopHetty v. Ernich13.450 km1986
10 Engelse mijlenNienke v. Zoggel1.07.46 uur20-9-2015Alkmaar Le Champion
Halve marathonNienke v. Zoggel1.28.29 uur12-10-2014Eindhoven AV Eindhoven
VerspringenElisa Blom5.26 m11-7-2004Venray
HoogspringenLena v. Lee1.65 m17-4-2011Weert
Kogelstoten 4 kgIngrid Vermeeren12.24 m1986
Discuswerpen 1 kgTara v. Erp32.25 m23-6-2011Drunen DAK
Speerwerpen 600 grIngrid Vermeeren32.46 m1987
ZevenkampIngrid Vermeeren3793 pnt1987
WerpdriekampIngrid Vermeeren1768 pnt1988
4 x 100m estafetteKarin Verploeg
Claudia Hoenselaar
Jaqueline v.d Heijden
Monique Timmermans
50.2 sec1-6-1988
4 x 200m estafetteBrigitte v. Dinther
Josette jansen
Ellen Brands
Ilse Jansen
1.57,0 min1-6-1984
4 x 400m estafetteChristel Pieper
Ellen Brands
Ilse Jansen
Brigitte v. Dinther
4.18,9 min1-6-1984
4 x 800m estafetteIlja peters
Corlien v. Dam
Saskia Vos
Mireille v.d Hoogen
11.27,4 min1-6-1986
Zweedse estafette/400m-300m-200m-100mMonique Timmermans
Ilse Jansen
Mireille v.d Hoogen
Karin Verploeg
2.31,8 min1-6-1986
Terug naar boven
 
Dames Masters 35 - 39 jaar
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mAnnie Loeffen14.6 sec1988
100m hordenAnnie Loeffen21.3 sec1985
200mAnnie Loeffen31.5 sec1985
400mAnnie Loeffen69.4 sec1985
800mAnnie Loeffen2.37,2 min1985
1500mAnnie Loeffen5.34,2 min1985
3000mAnnie Loeffen12.12,9 min1986
5000mBetty Osse19.10,0 min1997
10 kmAgnetta van 't Wout40.26,73 min25-5-2006
15 kmAnnie Loeffen1.08,45 uur1985
10 Engelse mijlenAnnie Loeffen1.11,54 uur1985
Halve marathonAgnetta van 't Wout1.30.21 uur1994
VerspringenAnnie Loeffen4.45 m1984
HoogspringenAnnie Loeffen1.20 m1985
Speerwerpen 600 grAnnie Loeffen18.40 m1984
Kogelstoten 4 kgAnnie Loeffen7.07 m1989
MeerkampAnnie Loeffen2234 pnt1987
Terug naar boven
 
Dames Masters 55 - 59 jaar
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
10 kmAgnetta van 't Wout42.21 min15-5-2010
Halve marathonAgnetta van 't Wout1.30.40 uur15-5-2010
Terug naar boven
 
Meisjes Pupillen C
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
40 mElisa Blom6.6 sec1999
600 mAnne Knijnenburg2:11.5 min26-9-2010
4 minutenElza Staring900 m28-5-2016Den Bosch OSS VOLO
40 m horden (30 cm)Ayisha Beije8.5 sec18-6-2016Oss AVOSS'78
VerspringenElisa Blom3.69 m1999
HoogspringenElisa Blom1.15 m1999
HurkhoogAnouk van der Linden0.80 m16-4-2016Gemert GAC
BalwerpenElla Faulhaber19.85 m1999
VortexAnouk van der Linden12.50 m10-9-2016Gemert GAC
Terug naar boven
 
Meisjes Pupillen B
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
40 mAafke de Bruijn6.4 sec1988
600 mAnne Knijnenburg2:11.5 min26-9-2010
1000 mAnne Knijnenburg3:405 min2-10-2011
4 minutenLisa v.d Leest975 m12-5-2012Oss AVOSS'78
40 m horden (30 cm)Lisa v.d Leest7.5 sec9-6-2012Uden De Keien
VerspringenAafke de Bruijn4.15 m1988
HoogspringenAafke de Bruijn1.25 m1988
HurkhoogJill Visschers1.05 m8-4-2017Vught PH
BalwerpenHasnneke van Leeuwen25.30 m1978
VortexSenna Korbee20 m12-5-2012Oss AVOSS'78
KogelstotenMoniek Reijs5.67 m1981
4 x 40m estafettePatricia de Bruijn27.9 sec1988
Linda van de Berk
Sophia Bentho
Aafke de Bruijn
Terug naar boven
 
Meisjes Pupillen A
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
60 mAafke de Bruijn8.7 sec1990
600 mMoniek Reijs2:00.4 min1982
1000 mAnne Knijnenburg3:20.26 min2013
60 m horden (40 cm)Anne Knijnenburg9.8 sec24-8-2013Den Bosch OSS VOLO
6 minutenAnne Knijnenburg1600 m24-8-2013Den Bosch OSS VOLO
VerspringenEstelle van de Hurk4.38 m2001
HoogspringenAafke de Bruijn1.35 m1990
Estelle van de Hurk2001
PolstokverLieke Reijs4.55 m1504-2016Vught PH
KogelstotenAnke Faulhaber8.28 m2004
BalwerpenMoniek Reijs26.50 m1982
VortexAnne Knijnenburg28.50 m24-8-2013Den Bosch OSS VOLO
Terug naar boven
 
Meisjes D
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
60mJessica v.d Vondervoort7.9 sec1990
60m hordenNina Franke9.81 sec26-4-2015Epe AV Cialfo
150mNina Franke19.98 sec8-5-2015Breda AV Sprint
300m hordenNina Franke47.97 sec26-4-2015Epe AV Cialfo
600mEsther Albers1.41,3 min1995
1000mEsther Albers3.01,6 min1995
VerspringenElisa Blom5.26 m11-7-2004Venray
HoogspringenElisa Blom1.60 m24-4-2004Best AVGM
Kogelstoten 2 kgToril Strooper11.74 m1986
Discuswerpen 1 kgDanique Ploegmakers26.97 m2003
Speerwerpen 400 grAnke Faulhaber28.94 m3-9-2006Amsterdam
ZeskampAnne Knijnenburg2933 pnt6-6-2014Best AVGM
4 x 60m estafetteInge Megens
Danique Ploegmakers
Liza v. Lieshout
Elisa Blom
31.92 sec2004
4 x 600m estafetteNina Franke
Kyara Marcellis
Kyara Gijsbers
Anne Knijnenburg
7.23,84 min27-9-2015Amstelveen NEK AV Startbaan
Zweedse estafette Anne Knijnenburg
Nina Franke
Kyara Marcellis
Kyara Gijsbers
2.31,17 min27-9-2015Amstelveen NEK AV Startbaan
Terug naar boven
 
Meisjes C
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
80mKarin Verploeg10.0 sec1984
Gabrielle Geise10.0 sec11-4-2010Boxtel
80m hordenNina Franke11.84 sec16-6-2017Hagen Ruhr games 2017
100mGabrielle Geise12.76 sec26-6-2010Zwolle
100 hordenNina franke15.80 sec22-7-2016Wageningen AV Pallas
150mKarin Verploeg19.0 sec1985
200mNina Franke26.17 sec2-7-2017Vught PH
300mNina Franke42.74 sec3-9-2016Gladbeck (DTSL) C-Interland Westfalen
300m hordenNina Franke45.50 sec23-4-2017Epe Hortas Hurdles
400m Nina Franke59.17 sec5-6-2017Tilburg Atilla T Meeting
400m hordenNina Franke1.04,86 min1-7-2017Vught PH
600mAnne Knijnenburg1.37,84 min5-6-2016Gemert GAC
800mAnne Knijnenburg2.17,20 min3-9-2016Gladbeck (DTSL) U16-Landenvergleichskampf NRW
1000mSharon de Knegt3.00,4 min2003
1500mAnne Knijnenburg4.47,92 min27-5-2016Wageningen AV Pallas
1500m steepleAnne Knijnenburg5.21,36 min27-8-2016Amsterdam AAC
VerspringenElisa Blom5.26 m11-7-2004Venray
HoogspringenLena v. Lee1.65 m17-4-2011Weert
Kogelstoten 3 kgToril Strooper11.78 m1989
Discuswerpen 1 kgMoniek Reijs31.08 m1986
Speerwerpen 500 grAnke Faulhaber30.49 m19-4-2008Eindhoven
ZevenkampElisa Blom4293 pnt24-9-2005Apeldoorn
WerpdriekampToril Strooper1798 pnt1989
4 x 80m estafetteElisa Blom
Liza v. Lieshout
Willemijn Ligthart
Inge Megens
40.5 sec21-5-2005Uden De Keien
Zweedse estafette/400m-300m-200m-100mAnne Knijnenburg
Nina franke
Kyara Marcellis
Emma van Schijndel
2.24,60 min25-9-2016Amstelveen AV Startbaan
Terug naar boven
 
Meisjes B
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mKarin Verploeg12.0 sec1988
100m hordenKarin Verploeg14.6 sec1987
200mKarin Verploeg24.98 sec1988
300mKarin Verploeg42.0 sec1987
300m hordenPamela Schuurmans47.57 sec17-6-1995Tilburg
400m Nina Franke59.17 sec5-6-2017Tilburg Atilla T Meeting
400m hordenNina Franke1.04,86 min1-7-2017Vught PH
600mSusan v.d Hurk1.38,8 min1-6-1999
800mMonique Timmermans2.11,70 min1987
1000mLysanne Wilkens2.55,17 min30-7-2010Utrecht
1500mSharon de Knegt4.39,84 min16-7-2005Eindhoven
3000mSharon de Knegt10.28,98 min25-5-2006Vught PH
5000mSharon de Knegt19.03,33 min25-5-2006Vught PH
VerspringenElisa Blom5.26 m11-7-2004Venray
HoogspringenLena v. Lee1.65 m17-4-2011Weert
Kogelstoten 3 kgMoniek Reijs12.48 m1988
Discuswerpen 1 kgMoniek Reijs34.48 m1988
Speerwerpen 600 grMonique Timmermans31.64 m1986
ZevenkampKarin Verploeg4249 pnt1986
WerpdriekampMoniek Reijs1852 pnt1988
4 x 100m estafetteGabrielle Geise
Martje v.d Loop
Ilse v. Wijgert
Lena v. Lee
51.61 sec13-6-2010Best
Zweedse estafette/400m-300m-200m-100mAnne Knijnenburg
Nina franke
Kyara Marcellis
Emma van Schijndel
2.24,60 min25-9-2016Amstelveen AV Startbaan
Terug naar boven
 
Meisjes A
OnderdeelNaamPrestatieDatumPlaats
100mKarin verploeg12.0 sec1-6-1988
100m hordenKarin Verploeg15.2 sec1987
200mKarin Verploeg24.98 sec1-6-1988
300mMonique Timmermans43.5 sec1987
400mMonique Timmermans57.4 sec1988
400m hordenNina franke1.04,86 min1-7-2017Vught PH
600mMonique Timmermans1.37,9 min1987
800mMonique Timmermans2.10,76 min1989
1000mLysanne Wilkens2.55,17 min30-7-2010Utrecht
1500mMonique Timmermans4.30,3 min1988
3000mMonique Timmermans10.14,8 min1988
5000mSharon de Knegt19.03,33 min25-5-2006Vught PH
VerspringenElisa Blom5.26 m11-7-2004Venray
HoogspringenLena v. Lee1.65 m17-4-2011Weert
Kogelstoten 4 kgYvonne Heurkens9.98m1985
Discuswerpen 1 kgYvonne Heurkens29.40 m1985
Speerwerpen 600 grJacqueline v.d Heijden33.48 m1990
ZevenkampNatasja v.d Wildenberg3606 pnt1985
4 x 100m estafetteKarin Verploeg
Claudia Hoenselaar
Jaqueline v.d Heijden
Monique Timmermans
50.2 sec1988
4 x 200m estafetteBrigitte v. Dinther
Josette Jansen
Ellen Brands
Ilse Jansen
1.57,0 min1984
4 x 400m estafetteChristel Pieper
Ellen Brands
Ilse Jansen
Brigitte v. Dinther
4.18,9 min1984
4 x 800m estafetteIlja Peters
Corlien v. Dam
Saskia Vos
Mireille v.d Hoogen
11.27,4 min1986
Zweedse estafette/400m-300m-200m-100mAnne Knijnenburg
Nina franke
Kyara Marcellis
Emma van Schijndel
2.24,60 min25-9-2016Amstelveen AV Startbaan
Terug naar boven