Bestuur- en Commissieleden

Dagelijks bestuur    
Hans Verploeg Voorzitter voorzitter@avoss78.nl
Jos Pansier Penningmeester (1e plv vz) penningmeester@avoss78.nl
Marco Leenders Secretaris (2e plv vz) secretaris@avoss78.nl
     
Algemeen bestuur    
Adriaan Stoop Financiële administratie penningmeester@avoss78.nl
Esther van Leeuwen Ledenadministratie ledenadministratie@avoss78.nl
Eric van Ochten Ledenadministratie ledenadministratie@avoss78.nl
Jan Toirkens Technische commissie tc-wandel@avoss78.nl
VACANT Accommodatie accommodatie@avoss78.nl
VACANT Wedstrijd Organisatie Commissie wedstrijden@avoss78.nl
     
Nieuws- en persberichten    
Caroline Kennedy Nieuws- en persberichten nieuwsbericht@avoss78.nl
Imke Molenhuis Nieuws- en persberichten nieuwsbericht@avoss78.nl
     
Accommodatie    
VACANT Beheer accommodatie accommodatie@avoss78.nl
Dolf Meijer Baanonderhoud ajm.meijer@home.nl
VACANT Clubhuisbeheer  
VACANT Schoonmaak gebouwen jacq9837@gmail.com
Jaap Wierema Sportmaterialen jmwierema@ziggo.nl
Jan Toirkens Baanverhuur verhuur@avoss78.nl
     
Kantine    
Bert Peters Kantinebeheerder ber.peters1@gmail.com
     
Sponsoring    
Jos Pansier sponsorcommissie sponsoring@avoss78.nl
     
Oud Papier    
Theo Broeren coördinatie inzameling oud papier gertie.willemse@gmail.com
     
Wedstrijden    
Jan Toirkens Trainerscoördinator Wandelen tc-wandel@avoss78.nl
Corina Knijnenburg Trainerscoördinator Jeugd tc-jeugd@avoss78.nl
Ruud Scholte Trainerscoördinator Lopen tc-loop@avoss78.nl
Marco Leenders Clubkleding secretaris@avoss78.nl;
Peter Spijker Clubrecords clubrecords@avoss78.nl
     
Joop Gokke Wedstrijdsecretaris WOC@avoss78.nl
Ed van Teeffelen Jurycoödinator juco@avoss78.nl
Herman van Oorschot organisatie wedstrijden wedstrijden@avoss78.nl
Ronald Beetz organisatie wedstrijden wedstrijden@avoss78.nl
Jos Pansier organisatie Maasland Run classics mrc@avoss78.nl